הקבוצות הנבחרות


FullProof מאפשרת לתלמידים לתרגל שאלות פתוחות ומורכבות במתמטיקה, מתוך ספרי הלימוד הקיימים, בדגש על בעיות הוכחה בגאומטריה (מרמת חט״ב ועד בגרות). התלמידים כותבים את כל שלבי ההוכחה בעצמם (טענות, נימוקים, משוואות ובניות עזר) בעזרת תרשים אינטראקטיבי וממשק נוח ומלוטש. התלמידים יכולים לבחור כל דרך לפתרון. המערכת בודקת באופן אוטומטי את הפתרונות ומציגה משוב מפורט על כל שלב, רמזים חכמים, אבחון של שגיאות נפוצות והמלצות מותאמות אישית להמשך הלמידה. FullProof מתאימה הן לעבודה בכיתה והן לשיעורי בית. המערכת משקפת למורים את הפעילות של התלמידים ואת הקשיים הנפוצים בכיתה, ועושה זאת באופן שוטף ומיידי וללא צורך בבדיקת שיעורים ובחנים.

fullproof.io | סרטון דמווואן-פייג’ר | טוויטר | פייסבוק

כתובת ליצירת קשר: info@fullproof.io

 

META הינו פתרון דיגיטלי הכולל יחידות למידה ותרגול ממוקדות, חכמות ומובנות במגוון נושאי לימוד מתמטיקה 5 יח”ל. היחידות נבנו כדי לתת למורה תמונת מצב ברורה ומדויקת לגבי כל תלמיד בכיתה, ועל בסיסן המערכת מפיקה תמונת עומק רב ממדית: רמת הבנת החומר, חוזקות, סגנון עבודה, ביטחון עצמי, ויכולות מטא-קוגנטיביות.
המערכת מאפשרת למורה ולתלמיד למקד את הקושי המתמטי וללמוד מן הטעויות, וכן להפיק על בסיס פרופיל הביצועים יעדים מעשיים לתלמיד, ומסלול התקדמות אישי.

סרטון הסבר |

כתובת ליצירת קשר: Info@mymath.co.il
oshrabd@mymath.co.il

חברת ali.chat בנתה צ’אט-בוט (לסמארטפון/מחשב) המשמש כעוזר אישי לענייני מתמטיקה לתלמידים ולמורים. התלמידים מקבלים  הודעות עם המלצות אישיות, כגון: טיפים לשאלות שלא הצליחו בשיעורי בית, נושאים שעליהם לחזק (בשגרה או לפני מבחנים) וחומרי עזר מומלצים, הזמנות לקבוצות לימוד רלוונטיות, ועוד. המורים מקבלים תמונת מצב כיתתית בצורה תמציתית וברורה (למשל: “הכיתה התקשתה אתמול במיוחד בנושא: ישרים מקבילים”), כמו גם מידע פרטני על ההישגים והקשיים של כל תלמיד.
בנוסף, בקליק אחד המורה יכול להפוך את השיעור שלו לפרסונלי – כך שכל תלמיד מקבל הודעה עם המלצה אישית לגבי מה כדאי לו ללמוד כרגע, וכיצד.

www.ali.chat

כתובת ליצירת קשר: contact@ali.chat

 

פלטפורמת למידה המכשירה את דור העתיד בהתאם לצרכי שוק העבודה ולמאפיינים האישיים של התלמיד

Ann יוצרת חווית למידה ייחודית המשפרת את ההישגים המקצועיים והמנטליים (Hard & Soft Skils), על סמך הניסיון הסטטיסטי של לומדים בעלי מאפיינים דומים.

Ann מתממשקת לכל סביבת למידה- בבית, בביה”ס, באוניברסיטה ,בתוך מקום העבודה וכ’ו…
Ann היא מערכת היברידית שמשלבת בין יתרונות המכונה ליתרונות המורה\מנטור כדי ליצור למידה איכותית מבוססת נתונים.

ה-data שנאספת במערכת מאפשרת לנו מצד אחד לתת מדידה עמוקה של Hard & Soft Skills, ומצד שני,

הזדמנות מסקרנת להבין את עולם הלמידה- מה מניע אותנו? איך אנחנו לומדים הכי טוב? כמה אנחנו יכולים ללמוד? מהן הפדגוגיות הנכונות? ועוד קשרים שאנחנו סקרנים לפצח…

www.ann-education.com | פייסבוק | אינסטגרם | לינקדין | וואן-פייג’ר 

כתובת ליצירת קשר:  Yotam.s@ann-education.com

כלי שפותח על ידי מורים – עבור מורים. המערכת מותאמת לכל שלב במהלך הלימודים ולכל גישה פדגוגית של המורה כך שניתן להשתמש בו בכיתה, בבית ואף לדיון כיתתי. הכלי מתבסס על שלושה עקרונות – אינטראקציה בין המורה לתלמיד, הערכה מעצבת והנגשת חלופות ללמידה בהתאם להערכה. המורה מקבל תמונה שוטפת של מצב התלמיד והכיתה, ואפשרויות שונות להקניית החומר, בהתאם להערכת כל תלמיד.

וואן-פייג’ר | לינק לכניסת משתמש | לינקדין

כתובת ליצירת קשר : viavygo@gmail.com

ail.com

פלטפורמה דיגיטלית בה ניתן לעשות אבחון ואימון של מוטיבציה ויכולות חשיבה הנדרשים ללימודי מתמטיקה. טיפוח החשיבה כולל יחידות אימון של יכולות כמו אנליזה, אינטגרציה, חשיבה לוגית, פרוצדוראלית, השוואתית ועוד. בסוף כל יחידת אימון ישנם תרגילי מתמטיקה מתאימים. טיפוח המוטיבציה כולל עבודה על נושאים קשורים כמו “לעבוד לפי החוקים והכללים”, “עמידה באתגרים” ועוד. האימון מותאם אישית לכל תלמיד, בהתאם לאבחון. המורה יכול להתעדכן בהתקדמות של כל תלמיד לשלוח משוב ולקבל נתונים כיתתיים לפיהם הוא יכול לתכנן את צעדיו.

כתובת ליצירת קשר: kineret00@gmail.com

abayev2@gmail.com

 

טיילור-אד היא פלטפורמה למורה, אשר מאפשרת הפיכת כל שיעור בכיתה לשיעור דיפרנציאלי אשר מותאם לצרכים של התלמידים השונים בכיתה. בעזרת טיילור-אד מורים יכולים למפות את דמות הלומדים השונים בכיתה שלהם בצורה הוליסטית, לחלק את התלמידים לקבוצות דינמיות ויעילות, ולהתאים אסטרטגיות הוראה ותכנים מבוססי מחקר ונתונים לצרכים של כל קבוצה. טיילור-אד מאפשרת למידה פרסונאלית וקבוצתית, ללא צורך במחשב לכל תלמיד ותוך הסתכלות על הילד כמכלול.

www.tailor-ed.com | וואן-פייג’ר

כתובת ליצירת קשר: Info@tailor-ed.com