הקבוצות הנבחרות


FullProof מאפשרת לתלמידים לתרגל שאלות פתוחות ומורכבות במתמטיקה, מתוך ספרי הלימוד הקיימים, בדגש על בעיות הוכחה בגאומטריה (מרמת חט״ב ועד בגרות). התלמידים כותבים את כל שלבי ההוכחה בעצמם (טענות, נימוקים, משוואות ובניות עזר) בעזרת תרשים אינטראקטיבי וממשק נוח ומלוטש. התלמידים יכולים לבחור כל דרך לפתרון. המערכת בודקת באופן אוטומטי את הפתרונות ומציגה משוב מפורט על כל שלב, רמזים חכמים, אבחון של שגיאות נפוצות והמלצות מותאמות אישית להמשך הלמידה. FullProof מתאימה הן לעבודה בכיתה והן לשיעורי בית. המערכת משקפת למורים את הפעילות של התלמידים ואת הקשיים הנפוצים בכיתה, ועושה זאת באופן שוטף ומיידי וללא צורך בבדיקת שיעורים ובחנים.

fullproof.io | סרטון דמווואן-פייג’ר – עברית | וואן-פייג’ר – ערבית | טוויטר | פייסבוק

כתובת ליצירת קשר: info@fullproof.io

META היא מערכת לתירגול מתימטיקה אשר פותחה על ידי צוות מתמטיקאים, פסיכולוגים, ואנשי חקר המוח.
META כוללת חומרי לימוד ייחודיים אשר מדגישים הבנה מתימטית מעמיקה, חשיבה אנליטית, ומשחקיות עם החומר. המערכת יוצרת מסלולי למידה אישים ומדורגים בכל נושא ונושא, והיא מותאמת לתוכנית הלימוד החדשה על פי המפמ”ר. בנוסף לתוכן מתימטי עשיר ומעמיק, לראשונה META חושפת מדדים רגשיים וקוגנטיביים כמו בטחון, חרדה, פזיזות, ומודעות עצמית, ומאפשרת אבחון מעמיק של התלמיד ופרופיל אישיותי רחב. המורה מקבל תמונת מצב מדויקת של כל תלמיד ותלמיד וכן מפה כיתתית בפריסה רחבה. למעלה מ-5 שנים של מחקר ופיתוח קדמו ליצירתה של META והיא מהווה מערכת טכנולוגית פורצת דרך.
| סרטון הסבר | יחידת הדגמה |

כתובת ליצירת קשר:

oshrabd@mymeta.co.il

info@mymeta.co.il

דקה וחצי ביום. זה הזמן שמבלה המורה במערכת של ali.chat כדי שהתלמידים יקבלו באופן אוטומטי עזרה מותאמת אישית, וכדי שהמורה יקבל תמונת מצב עדכנית ומדויקת על מצבה של הכיתה ומצבו של כל תלמיד. טיפים לשאלות ספציפיות משיעורי הבית שבהן נתקל התלמיד בקושי, חומרי עזר הקנייתיים מבית Ymath לנושאים שבהם התלמיד מגלה קושי עקרוני, הכוונה אישית ללמידה לקראת מבחנים ועוד.

תוכן רלוונטי, לתלמיד הרלוונטי, בזמן הרלוונטי – באופן אוטומטי כמובן. הכל בהתאם לפרופיל האישי המתייחס הן לכישורים המתמטיים והן להעדפות הלימוד של התלמידים.
למי? כיתות י-יב, 4-5 יח”ל.

איזה ספרים נתמכים? בני גורן ויואל גבע.

מה נדרש? שלתלמידים יהיה סמארטפון, ושהמורה ישלח את שיעורי הבית דרך המערכת. המוצר היחיד בשוק המספק לתלמידים גישה לכלל סרטוני Ymath – ללא צורך ברכישת מנוי נפרד

www.ali.chat

כתובת ליצירת קשר: contact@ali.chat

 

Ann היא פלטפורמת למידה פרסונלית למורה ולתלמיד.

המורה שולח שיעורים דרך Ann והתלמידים מקבלים את המשימה למשתמש שלהם.

התלמידים מקבלים שיעורי בית מותאמים אישית ע”פ האופי שלהם, הרמה, Growth Mindset ועוד…

התלמידים עושים את שיעורי הבית בצורה משחקית ובלי אפשרות להיתקע, בזכות סרטוני פתרון, דרכי פתרון ואפשרות לצ’אט בין התלמידים.

בזמן אמת, המורה מקבל תובנות מהשימוש של התלמידים במערכת – כמה זמן כל תלמיד למד והשקיע, במה חזק וחלש.

המורה מגיע לכיתה כשיש לו כוחות על וכעת הוא יכול ללמד באופן ממוקד ופרסונלי ע״פ הצורך של הכיתה, ליצור קבוצות למידה ולתת יחס אישי.

 

www.ann-education.com |

 

 פייסבוק | אינסטגרם | לינקדין | וואן-פייג’ר | שאלות ותשובות

כתובת ליצירת קשר:  Yotam.s@ann-education.com

כלי שפותח על ידי מורים – עבור מורים. המערכת מותאמת לכל שלב במהלך הלימודים ולכל גישה פדגוגית של המורה כך שניתן להשתמש בו בכיתה, בבית ואף לדיון כיתתי. הכלי מתבסס על שלושה עקרונות – אינטראקציה בין המורה לתלמיד, הערכה מעצבת והנגשת חלופות ללמידה בהתאם להערכה. המורה מקבל תמונה שוטפת של מצב התלמיד והכיתה, ואפשרויות שונות להקניית החומר, בהתאם להערכת כל תלמיד.

וואן-פייג’ר | לינק לכניסת משתמש | לינקדין | סרטון הסבר

כתובת ליצירת קשר : viavygo@gmail.com

ail.com

פלטפורמה דיגיטלית בה ניתן לעשות אבחון ואימון של מוטיבציה ויכולות חשיבה הנדרשים ללימודי מתמטיקה. טיפוח החשיבה כולל יחידות אימון של יכולות כמו אנליזה, אינטגרציה, חשיבה לוגית, פרוצדוראלית, השוואתית ועוד. בסוף כל יחידת אימון ישנם תרגילי מתמטיקה מתאימים. טיפוח המוטיבציה כולל עבודה על נושאים קשורים כמו “לעבוד לפי החוקים והכללים”, “עמידה באתגרים” ועוד. האימון מותאם אישית לכל תלמיד, בהתאם לאבחון. המורה יכול להתעדכן בהתקדמות של כל תלמיד לשלוח משוב ולקבל נתונים כיתתיים לפיהם הוא יכול לתכנן את צעדיו.

כתובת ליצירת קשר: kineret00@gmail.com

abayev2@gmail.com

 

טיילור-אד היא פלטפורמה למורה, אשר מאפשרת הפיכת כל שיעור בכיתה לשיעור דיפרנציאלי אשר מותאם לצרכים של התלמידים השונים בכיתה. בעזרת טיילור-אד מורים יכולים למפות את דמות הלומדים השונים בכיתה שלהם בצורה הוליסטית, לחלק את התלמידים לקבוצות דינמיות ויעילות, ולהתאים אסטרטגיות הוראה ותכנים מבוססי מחקר ונתונים לצרכים של כל קבוצה. טיילור-אד מאפשרת למידה פרסונאלית וקבוצתית, ללא צורך במחשב לכל תלמיד ותוך הסתכלות על הילד כמכלול.

www.tailor-ed.com | וואן-פייג’ר | שאלות ותשובות

כתובת ליצירת קשר: Info@tailor-ed.com