גלריית הפעילויות שלנו

אירוע השקת האתגר

בינואר 2018 נערך אירוע השקת האתגר בבורסה לניירות ערך בתל אביב-יפו. באירוע נכחו ניר למפרט, יו”ר עמותת בוגרי 8200, אלי הורוביץ, מנכ”ל קרן טראמפ לחינוך, וכן חברים ושותפים נוספים לדרך. 

אירוע ההכרזה 23.4

ערב שהתקיים בבמתחם מייקרוסופט בהרצליה פיתוח, במהלכו פגשנו את מתמודדי האתגר, חברי הבורד, מנטורים, גופים תומכים לאתגר, מומחים מלווים. הקבוצות הנבחרות הציגו את הפתרונות הפרסונליים שפותחו, וניכר כמה חשיבה, יצרתיות ורצינות הושקעו. תודה לכל אחד ואחת שלקחו חלק ולשותפים היקרים שלנו להטמעת מהפכת הפרסונליצזיה בישראל!

הרצאה – דן אריאלי 20.1

מפגש שלישי בסדרת מפגשי “פרסונליזציה בחינוך” בשיתוף עם  Wize!, שהתקיים במדיסון סקוור גארדן, בהרצליה. שמענו הרצאה מרתקת על מוטיבציה והתנהגות אנושית מהאחד והיחיד, האיש והאגדה, פרופסור דן אריאלי, חבר בבורד של האתגר, חבר סגל באוניברסיטת דיוק ומומחה מוביל בעולם בתחום של פסיכולוגיה וכלכלה התנהגותית.

גוגל קמפוס 29.07

שבוע עבודה משמעותית בתוך Google Launchpad, בו כל הקבוצות זכו לליווי צמוד של מנטורים, ייעוץ, עיצוב, UX/UI, כלי שיווק, מיתוג, תכנות, תכנית אסטרטגית ועוד. הכל במטרה לקדם את הפתרונות הפרסונליים בטרם כניסתם לבתי הספר.

סדנה יוני 2018

משתתפי האתגר לקחו חלק בסדנא מיוחדת במינה במטרה להכין את הקרקע לקראת המפגש עם השטח במסגרת הפיילוטים בשנת הלימודים הנוכחית. הסדנה הייתה בנושא “הכר את הלקוח” ולקחו בה חלק אנשים טובים ומעוררי השראה שעזרו לקבוצות להעמיק את ההיכרות עם הלקוח העיקרי שלה – המורה. פגשנו את צוות  המורים ניב ואדי פישמן (מורים למתמטיקה ברמת 5 יח”ל בבית הספר ליידי דיוויס) ששיתפו אותנו בהתנסות בפיילוטים טכנולוגים בתוך הכיתה. פגשנו את אבישי פרידלר (ישראל דיגיטלית ומנטור באתגר) שחלק איתנו תובנות לגבי “עשה ואל תעשה” בנוגע לבניית פיילוט למוצר חינוכי בבתי ספר מזווית של חברת סטרטאפ חינוכי. פגשנו את יובל ברנר, מנכ”ל קרמבולה, שהזכיר לקבוצות באינטנסיביות ונחישות את החשיבות של הקשבה אותנטית ללקוח. בנוסף, הגיעו לאירוע שותפנו היקרים מארגון “שיבולת” לתמיכה בקבוצות בעניינים משפטיים-פיננסים.

אירוע קהילת מורי האתגר

באוקטובר 2018 ערכנו אירוע שיא בו נכחו המורים החלוצים המובילים את הפיילוטים באתגר, אשר הגיעו מכל קצוות הארץ יחד עם משרד החינוך, גופים תומכים, חברי הבורד, מנטורים וסטארטאפים. תודה רבה לכל הנוכחים באירוע ובעיקר – למורים, הנציגים שלנו בשטח, שעובדים במטרה לקדם את מהפכת הפרסונליצזיה בישראל. אתם הלב של אתגר ה – P.I.E Challenge!